Przejdź do treści

Ubezpieczenie zdrowotne grupowe

Ubezpieczenie zdrowotne grupowe

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne grupowe

Kompleksowy program opieki medycznej dla pracowników firm i ich rodzin. Wszechstronną opiekę medyczną, szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy i specjalistów. 

Teraz możesz szybko i bezpiecznie dowiedzieć się o naszej propozycji ubezpieczenia dla Ciebie korzystając z telefonu lub internetu.

Ubezpieczenia zdrowotne grupowe

Kompleksowy program opieki medycznej dla pracowników firm i ich rodzin. Wszechstronną opiekę medyczną, szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy i specjalistów oraz badania diagnostyczne w prywatnych przychodniach - to wszystko zapewnia to ubezpieczenia Zdrowotne Allianz

Opieka Zdrowotna.

Dostęp do opieki medycznej w kilkuset prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju.

Szeroki wybór wariantów ubezpieczenia wzbogaconych umowami dodatkowymi.

Wyjątkowy na rynku pakiet assistance dołączany do każdego wariantu.

Opieka Zdrowotna

Opieka Zdrowotna zapewni Tobie i Twoim najbliższym

Bezgotówkowe korzystanie ze świadczeń zdrowotnych w sieci ponad 1100 placówek medycznych.

Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia w sytuacji, gdy Ubezpieczony korzysta z usług poza siecią placówek medycznych współpracujących z ubezpieczycielem(do wysokości określonej w o.w.u.)

Dostęp do specjalistów bez skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, kolejek, długich terminów i płacenia za wizytę.

Całodobową infolinię medyczną , gdzie można uzyskać informacje o danych teleadresowych przychodni, godzinach pracy i zakresie usług dostępnych w danej placówce medycznej.

Nielimitowany i szeroki zakres usług lekarzy specjalistów, badań laboratoryjnych i szczepień obejmuje również ochronę w odniesieniu do chorób przewlekłych bez żadnych karencji.

Brak konieczności badań lekarskich przy przystąpieniu do ubezpieczenia.

Możliwość utworzenia podgrupy w ramach zawartej umowy ubezpieczenia już dla 1 Pakietu Indywidualnego/Rodzinnego.

Potrzebujesz rady? Zadzwoń do Agenta

Profesjonalny doradca ubezpieczeniowy

Monika Florczyk

Ubezpieczenie zdrowotne grupowe

Korzyści dla klienta z rozwiązań zdrowotnych

Bezgotówkowy dostęp do wielu sieci medycznych i placówek bez ograniczeń regionalnych ani ilościowych dzięki czemu klient ma pełną dowolność wyboru placówki (m.in. Lux Med, Centrum Medyczne Damiana, Enel-Med, Promedis, Falck, Multi-Med i in.)
Możliwość korzystania z usług dowolnego lekarza/placówki medycznej spoza sieci placówek medycznych współpracujących z ubezpieczycielem na zasadzie refundacji poniesionych kosztów maksymalnie do wysokości cennika refundacyjnego
Atrakcyjne umowy dodatkowe: rehabilitacja, refundacja kosztów operacji chirurgicznych (chirurgia jednego dnia), zwrot kosztów zakupu leków po pobycie w szpitalu, stomatologia, zasiłek dzienny za pobyt w szpitalu
Swobodny dostęp do opieki specjalistycznej – nie wymagamy skierowań na wizyty do lekarzy specjalistów, nie stosujemy oceny medycznej przy przystępowaniu.
Obsługa ogólnokrajowa poprzez własną Infolinię medyczną/Centrum Świadczeń Medycznych organizującą w każdej placówce medycznej z naszej sieci wizyty i badania zlecone przez lekarza – klient nie musi znać adresu placówki ani telefonu
Ubezpieczenie na życie Ubezpieczenie główny nacisk kładzie na opiekę zdrowotną ale każdy Ubezpieczony (również ubezpieczony członek rodziny) jest objęty ubezpieczeniem na życie w wysokości 1000 PLN
Świadczenia opiekuńcze (assistance)dla Ubezpieczonego i jego Rodziny Świadczenia assistance dostępne w ramach każdego wariantu ubezpieczenia przysługują całej rodzinie nawet, jeśli jest wykupiony Pakiet Indywidualny dla samego pracownika.
Zniżki na ubezpieczenia prywatnego majątku – osoby objęte ochroną w ramach ubezpieczenia maja prawo do zniżki na ubezpieczenia mieszkań i domów od 20% oraz do 10% w OC/AC

Szeroki zakres umów dodatkowych

Rehabilitacja

Sytuacje losowe nie dają się przewidzieć, możesz jednak zabezpieczyć się na wypadek ich wystąpienia.

Z umową dodatkową z zakresu rehabilitacji medycznej masz pewność, że w razie potrzeby to my zorganizujemy i pokryjemy za Ciebie koszty aż 30 zabiegów.

Dzięki nim szybciej będziesz mógł wrócić do formy i dotychczasowego trybu życia. Umowa obejmuje: zabiegi z zakresu kinezyterapii (m.in. ćwiczenia instruktażowe, ogólnousprawniające, indywidualne czynne), zabiegi z zakresu fizykoterapii (m.in. galwanizację, jonoforezę, fonoforezę, krioterapię, elektrostymulację), ustalenie planu rehabilitacyjnego.

zwrot za szpital

Leczenie Ubezpieczonego w szpitalu w następstwie wypadku lub choroby

Sytuacje, w których potrzebne jest leczenie w szpitalu wcale nie należą do rzadkości. Gdy taka konieczność pojawia się niespodziewanie, wtedy z dnia na dzień musimy zmienić sposób funkcjonowania całej rodziny. A to w wielu przypadkach wymaga dodatkowych funduszy. Z umową dodatkową zapewniamy wypłatę dziennego świadczenia za nieprzerwany pobyt w szpitalu związany z chorobą, wypadkiem i porodem. Wypłacimy aż za 180 dni pobytu w szpitalu. W sytuacji gdy pobyt w szpitalu trwa nieprzerwanie 180 dni, ubezpieczyciel wypłaca świadczenie w podwójnej wysokości! Wypłata świadczenia następuje od pierwszego dnia pobytu, pod warunkiem, że pobyt w szpitalu trwał nieprzerwanie, co najmniej: 1 dzień – jeżeli był spowodowany wypadkiem; 4 dni – jeżeli był spowodowany chorobą; 7 dni – jeżeli związany był z ciążą lub był spowodowany odbytym porodem.

Zwrot za leki

Zwrot kosztów zakupu leków po leczeniu w szpitalu

Nasze ubezpieczenie to również wsparcie finansowe po przebytym leczeniu w szpitalu. Gwarantujemy zwrot kosztów leków, które zlecił lekarz po wypisie ze szpitala. Takie wsparcie będzie należne aż przez 6 miesięcy od dnia wypisu ze szpitala. Dzięki tej umowie dodatkowej możesz odzyskać aż 1000 zł w odniesieniu do jednego zdarzenia.

Stomatologia

Koszty leczenia stomatologicznego dotykają każdego z nas. Z umową leczenia stomatologicznego masz pewność, że w razie potrzeby zorganizujemy i pokryjemy koszty leczenia we współpracujących z nami placówkach medycznych. Umowa obejmuje zarówno stomatologię zachowawczą, diagnostykę rentgenowską, jak i chirurgię stomatologiczną. Bezgotówkowy dostęp do usług stomatologicznych pozwala zaplanować leczenie i uniknąć nieprzyjemnych komplikacji związanych z problemem stomatologicznym.

Stomatologia refundacyjna

Dzięki tej umowie dodatkowej gwarantujemy możliwość leczenia stomatologicznego w dowolnej placówce stomatologicznej na terenie całego kraju. Wybierając tę opcję ubezpieczenia będziemy współuczestniczyli w finansowaniu Twojego leczenia stomatologicznego – refundujemy 30% wydatków z tym związanych. Zwracamy do 1000 zł w ciągu 12 miesięcznych okresów ochrony. Nasza umowa obejmuje zarówno stomatologię zachowawczą, diagnostykę rentgenowską, jak i chirurgię stomatologiczną.

Chirurgia jednego dnia

Ubezpieczyciel zadba również o komfort leczenia w sytuacji, kiedy okaże się, że konieczne jest wykonanie zabiegu z zakresu chirurgii jednego dnia. Dzięki nam nie trzeba martwić się o długi czas oczekiwania na termin zabiegu. Zwrócimy koszty Twojego leczenia nawet do 5000 zł w ciągu roku. Jednorazowy zwrot kosztów leczenia z tytułu wystąpienia jednego zdarzenia ubezpieczeniowego może wynieść 3000 zł. Lista zabiegów, za które zrefundujemy koszty zabiegów, to aż 70 pozycji. Są to m.in.: operacje przepuklin, torbieli, żylaków, wyrostka robaczkowego, stawów czy też zabiegi z zakresu okulistyki. Skróceniu czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie stresu, skrócenie pobytu w szpitalu to zalety, które dostrzeżesz gdybyś potrzebował pilnej operacji.

Opieka Zdrowotna daje Ci szybki i nielimitowany dostęp do lekarzy, podstawowych i specjalistycznych badań, wizyt domowych w prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce. Wystarczy wybrać jeden spośród aż 5 różnych wariantów ubezpieczenia, skrojonych na miarę Twoich potrzeb, by leczyć się w komfortowych warunkach, w ponad 1300 placówkach medycznych na terenie całego kraju. Systematycznie poszerzamy sieć dostępnych placówek medycznych. Ubezpieczamy klientów z całego kraju.

Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników firm to dobra inwestycja. Firma ubezpiecza życie i zdrowie pracowników i członków ich rodzin za niską składkę. Jest to tanie a zarazem bardzo dobre ubezpieczenie, które szczególnie polecam firmom z Katowic i całego Śląska.

neve-insurance-11

Zapytaj o wycenę

    Wyrażam dobrowolną zgodę na kontakt telefoniczny, w tym z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu realizacji zamówionej usługi