Przejdź do treści

Ubezpieczenie Samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Najlepsze ubezpieczenie Samochodu

Każdy z nas chce aby jego pojazd był bezpieczny, aby kierowca i wszyscy pasażerowie byli bezpieczni. A w sytuacji zaistnienia wypadku, kolizji a nawet awarii pojazdu możemy liczyć na ubezpieczenie. 

Teraz możesz szybko i bezpiecznie dowiedzieć się o naszej propozycji ubezpieczenia dla Ciebie korzystając z telefonu lub internetu.

Ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu

Skontaktuj się z agentem i kup ubezpieczenie zdalnie. Wszystkie formalności załatwisz przez telefon i internet.

Łatwy wybór spośród czterech pakietów ubezpieczeń

Assistance w każdym pakiecie

Możliwość poszerzenia każdego pakietu o Assistance Maksymalny

Prosta obsługa i likwidacja szkód

Potrzebujesz rady? Zadzwoń do Agenta

Profesjonalny doradca ubezpieczeniowy

Monika Florczyk

Ubezpieczenie samochodu - opcje

Ubezpieczenie OC auta

Wartość ubezpieczenia OC doceniamy wtedy, gdy jako posiadacz lub prowadzący pojazd wyrządzimy komuś szkodę, za którą nie musimy płacić z własnej kieszeni. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe. Każdy kierowca musi posiadać aktualną polisę, z której pokrywane są koszty szkód wyrządzone innemu kierowcy w wyniku wypadku drogowego.

Zasady dotyczące ubezpieczenia OC określone są w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych obejmuje zdarzenia powstałe na terenie Polski, a także zdarzenia powstałe na terytorium państw, których Biura Narodowe są sygnatariuszami Porozumienia Wielostronnego

W przypadku szkody wyrządzonej innej osobie suma gwarancyjna wynosi 5 000 0000 euro w odniesieniu do jednego zdarzenia bez względu na liczbę poszkodowanych oraz w przypadku gdy szkoda została wyrządzona na mieniu wówczas suma gwarancyjna wynosi 1 000 000 euro.

Suma gwarancyjna to suma ubezpieczenia, która stanowi górną granicę odpowiedzialności ubezpieczyciela. Każdy ubezpieczyciel odpowiada do wysokości sumy gwarancyjnej obowiązującej w danym państwie.

OC najczęściej sprzedawane jest z: Autocasco (AC), Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Ochrona Prawna (OP), Assistance Mini (AM), Informacja Prawna (IP)

Ubezpieczenie AC autocasco

Ubezpieczenie Autocasco (AC) jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które obejmuje samochód oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe (o ile wyposażenie to zostało zgłoszone we wniosku do ubezpieczenia). Ubezpieczenie Autocasco w zabezpiecza przed skutkami uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia. Bezpłatnie dołączona jest pomoc drogowa w ramach Car Assistance Standard oraz możliwe jest dokupienia opcji Równa droga oraz Szyby w dowolnym momencie trwania umowy AC.

Proponujemy ubezpieczenie AC w dwóch wariantach serwisowym i ekonomicznym i w ten sposób ty decydujesz o sposobie likwidacji szkody oraz o wysokości składki.

Odpowiadamy za szkody zaistniałe w kraju ale także za granicą.

Car Assistance

Ubezpieczenie zapewnia pomoc kierowcy i pasażerom w przypadku: awarii, wypadku, kradzieży pojazdu, rozładowania akumulatora, uszkodzenia ogumienia, zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa, zamarznięcia paliwa, braku paliwa w czasie podróży przez 24 godziny na dobę.

Ubezpieczenie OC i AC samochodu. Ubezpieczenia OC i auto casco w promocyjnych cenach. Szczególnie polecamy to ubezpieczenie mieszkańcom Śląska i Zagłębia, Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Sławkowa. Jeśli chcesz ubezpieczyć tanio i dobrze swój samochód to proszę o kontakt.

Ubezpieczenie NNW

Pakiety ubezpieczeń warto uzupełnić o ubezpieczenie NNW – od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy oraz pasażerów. Suma ubezpieczenie proponowana przez ubezpieczyciela wynosi 10000 PLN. Ubezpieczeniem objęty jest nie tylko uszczerbek na zdrowiu i śmierć, ale także następstwa wypadku, któremu ulegną kierowca i pasażerowie samochodu.

Ubezpieczenie NNW zapewnia wsparcie finansowe w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku drogowego zarówno w kraju jak i za granicą. Ubezpieczenie zapewnia ochronę w związku z ruchem pojazdu, podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, bezpośrednio przy jego załadunku i wyładunku oraz podczas zatrzymania pojazdu, postoju pojazdu lub naprawy pojazdu.

neve-insurance-11

Zapytaj o wycenę

    Wyrażam dobrowolną zgodę na kontakt telefoniczny, w tym z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w celu realizacji zamówionej usługi