Agent ubezpieczeń Allianz!   ZADZWOŃ: +48 606-937-600
Ubezpieczenie Turystyczne

Ubezpieczenie Turystyczne

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliżsszych w trakcie wypoczynku w kraju i zagranicą. Ubezpiecznia turystyczne są skuteczną pomocą w razie wypadku, choroby, utraty bagażu w czasie wypoczynku czy podróży służbowej w kraju lub za granicą. Mogą z nich korzystać osoby indywidualne, grupy i pracownicy firm.

Ubezpieczenie zapewnia szybką, bezgotówkową pomoc na telefon dostępna z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę oraz możliwość skorzystania z szybkiej i fachowej pomocy Centrum Operacyjnego Assistance w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania w trakcie podróży, niezależnie od miejsca, gdzie to się stało. Doskonale wyszkolony zespół wielojęzycznych operatorów i lekarzy, z którymi można się konsultować telefonicznie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dostęp do pełnego zakresu usług medycznych – począwszy od wizyty lekarskiej poprzez zabiegi ambulatoryjne, hospitalizację, aż do transportu medycznego samolotem sanitarnym. Bieżący nadzór Centrum Operacyjnego Assistance nad obsługą medyczną ubezpieczonego, co zwalnia go od konieczności np. szukania odpowiedniego specjalisty, szpitala, środków transportu. Allianz pokrywa koszty udzielenia pomocy. Nie ma więc potrzeby wydawania własnych pieniędzy, a później ubiegania się o refundację. Możliwość elastycznego dopasowania opcji ochrony do własnych potrzeb.

Ubezpieczenie turystyczne to kompleksowe ubezpieczenie, którego zakres dostosowujesz do swoich potrzeb i Ty decydujesz, z jakich opcji ochrony chcesz skorzystać. Kompleksowa oferta zawiera:

Allianz proponuje szeroki zakres ubezpieczenia. Klient może samodzielnie wybrać tylko interesujące go opcje i dostosować swoją polisę do własnych potrzeb. Jeśli w trakcie wakacji zagranicznych zdarza się choroba lub wypadek, z pewnością bardzo ważna jest profesjonalna opieka ubezpieczyciela. W przypadku zaistnienia szkody wystarczy jeden telefon o dowolnej porze. Nasi pracownicy pomogą znaleźć odpowiednią placówkę medyczną i podpowiedzą jak najszybciej uzyskać pomoc. Istotnym jest również fakt, iż w większości przypadków klienci nie muszą wydawać własnych pieniędzy, ponieważ koszty pokrywa Allianz.

  • pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży (KL),
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, obowiązujące również na terenie RP do 24 godzin przed przekroczeniem granicy Polski i 24 godziny po przekroczeniu granicy Polski w drodze powrotnej do domu,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub rzeczy zabezpieczającej przed skutkami finansowymi związanymi z naprawieniem szkody wyrządzonej drugiej osobie, ubezpieczenie opóźnienia, zniszczenia czy utraty bagażu podróżnego, ubezpieczenie obejmuje również przenośny sprzęt elektroniczny oraz instrumenty muzyczne,
  • ubezpieczenie ryzyka odwołania imprezy turystycznej przed wyjazdem lub rezygnacji z imprezy w trakcie jej trwania, zawierane z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych - nawet do 100% wartości imprezy turystycznej,
  • pokrycie kosztów anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów rezygnacji z biletu lotniczego
  • Dodatkowe elementy assistance (np. Moto Assistance, Medical Assistance dla bliskich pozostających w Polsce, Pet Assistance w kraju i zagranicą, Bezpieczna kieszeń – ubezpieczenie dokumentów i telefonu komórkowego w podróży).

Składka ubezpieczenia ustalana i pobierana w złotówkach. Jej koszt jest niski w stosunku do gwarantowanych świadczeń. Jest to bardzo dobre ubezpieczenie turystyczne, obejmujące koszty leczenia KL, następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW, OC, bagaż. Każdy powinien ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed wyjazdem za granicę.

Polisy turystyczne Allianz opracowaliśmy z myślą o wyjazdach indywidualnych, grupowych i pracowniczych.

Gwarantujem profesjonalną pomoc 24 godziny na dobę niezależnie od miejsca pobytu na obszarze całego świata.

Jeśli chcesz się ubezpieczyć i skorzystać z ubezpieczenia turystycznego na wyjazd zagraniczny to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. W ciągu kilku minut załatwisz wyszystkie formalności a polisę otrzymasz mailem.


Subskrybuj Newsletter